Par mums

Mērķis

Latvijai ir bagāta arhitektūras vēsture, kas ir veidojusies daudzu gadsimtu gaitā, dažādu nāciju un impēriju ietekmē. Latvijas privāto vēsturisko ēku asociācijas biedru mērķis ir ne tikai saglabāt šo mantojumu nākošajām paaudzēm, bet arī iedvest jaunu dzīvību pagātnes reliktos. 

LPVEA ir platforma ideju apmaiņai,  privāto vēsturisko īpašumu attīstībai un apsaimniekošanai labvēlīgas vides radīšanai, sadarbības veidošanai ar citām vietējām un starptautiskajām organizācijām, kā arī LPVEA biedru vēsturisko īpašumu atpazīstamības Latvijā un ārzemēs veicināšanai.

Kas mēs esam?

LPVEA ir privāta organizācija, kuras darbību nosaka, īsteno un finansē tās biedri un atbalstītāji. Asociācijas biedri ir privātpersonas un privātuzņēmumi, kuru īpašumā atrodas vēsturiskās ēkas, mājas, dārzi vai parki Latvijas laukos.

Asociācija ir dibināta 2014.gada novembrī un šobrīd tajā ietilpst 8 biedri.

LPVEA ir European Historic Houses biedrs, kas pārstāv asociācijas intereses Eiropas līmenī un tajā darbojas aptuveni 50 000 Eiropas vēsturisko īpašumu īpašnieki.  

Kā kļūt par biedru? 

Ikvienu privātpersonu vai privātuzņēmumu, kura īpašumā atrodas vēsturiskās ēkas, dārzi un parki, kas neatrodas Rīgā, aicinām sazināties ar LPVEA, lai uzzinātu vairāk par asociācijas darbību, mērķiem un iespēju tajā iestāties:

Elektroniski - muizaslv@gmail.com

Piezvanot, tel. +371 67502310  

         

 .