Latvijas privāto muižu foto stāsti turpina savu tūri "Baltā nakts 2017" ietvaros.

Latvijas muižu likteņstāsti foto projektā “Latvijas kultūrceltņu mantojums laikmeta griežos” turpina savu tūri un nākamā pieturvieta būs Rīgā, 9. septembrī no plkst. 10.00 - 22.00 vēsturiskajā kvartālā Berga Bazārs.

Fotoprojektā iekļauti 15 Latvijas privāto muižu likteņstāsti par ēku ziedu laikiem, padomju okupācijas gadiem un mūsdienām. Visus stāstus vieno apņēmīgu cilvēku paveiktais muižu atjaunošanā un izglābšanā no bojāejas. Fotoprojekta mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar privāto vēsturisko ēku arhitektūras un kultūrvēsturisko bagātību, vēsturiskajām izmaiņām un īpašnieku spēju ēkām un to ansambļiem piešķirt jaunu elpu. Vienlaikus projekts mudina Latvijas muižu apskati iekļaut tūrisma braucienos, apceļojot Latviju.

Plašāka informācija par projektu www.latvijasmuizas.lv


Atgādinām, ka Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks ir aizsācis vēl nebijušu fotoprojektu “Latvijas kultūrceltņu mantojums laikmeta griežos”. Projekta mērķis ir iepazīstināt plašāku Latvijas sabiedrību ar mūsu kultūrvēsturisko bagātību. Projekta laikā interesentu iesūtītie materiāli ir apskatāmi projekta digitālajā platformā www.latvijasmuizas.lv.

Plašākai informācijai par projektu aicinām sazināties, zvanot uz +371 27719891 vai rakstot e-pastu uz  info@latvijasmuizas.lv.